14
Apr

Shopping idag, intervju och flyg imorn!

Skrivet april 14, 2011 kl: 11:07 e m

Ugh, känner mig såå sliten just nu. Har egentligen inte gjort så jättemycket idag men jag var och shoppade ett par timmar med min pojkvän. Vi letade efter en present men hade svårt att hitta något, istället fastnade jag själv för dom här små kakbitarna som fanns i Stockhome :D. Ibland ser jag saker som bara skriiker mitt namn, jag kunde verkligen inte lämna dom så 2st fick åka hem med mig. Dom måste ju hålla varandra sällskap ^^.

Nu är jag extra spänd också för att imorn på morgonen ska jag på Berghs intervjun. >_< Har inte velat tänka på det alls innan, vill inte psyka mig själv. Idag innan jag lägger mig ska jag bara gå igenom mina arbetsprover och tankekartor jag hade ritat upp och påminna mig om vad jag hade tänkt och så. Det kommer bli bra :]. Kort efter intervjun kommer jag behöva möta upp pojkvännen också, hämta väskorna och börja åka mot flygplatsen för att sen dra till Spanien över helgen! Vi ska på bröllop där, i värmen.. åh, blir skönt med lite sol och festligheter.

Ne, nu måste jag fixa lite inför imorn, ska försöka lämna allt så klart som möjligt. Gonatt på er!

2 Kommentarer

  • Nu är vi ju supernyfikna på hur intervjun gick! :)

    • postat! ^^

Kommentera

Följ mig med BLOGLOVIN ♥
i am caty

Caty
Frilansande
Grafisk designer &
illustratör
Hej på er! Det är jag som är Caty
och det är mig och min design- fyllda vardag ni får följa här i bloggen. Jag går just nu första året i Grafisk designlinjen på Berghs och går ut våren 2013. Jag älskar att få vara kreativ och det yttrar sig oftast i illustrationer, skisser, pyssel, kreationer och lite allt möjligt. Hoppas ni uppskattar bloggen och det jag gör!
Kram / Catyn

Kontakt: Catalina.agui@hotmail.com
Här kommer det snart finnas en länk till min portfolio!
-